Барселона и Кадис играят при резултат 1:0 в пореден мач от

...

НА ЖИВО: Барселона - Кадис 1:0, Роберто откри

Барселона и Кадис играят при резултат 1:0 в следващ мач от кръга в Ла Лига. Серхи Роберто откри в 43-а минута.

Кадис не изненада с метода си в дебютите минути, а домакините не съумяха да основат кой знае какво в първите 20 минути с изключение на два блокирани удара на Левандовски.

В 21-а минута Фера Торес получи в наказателното поле, завъртя се добре и стреля, само че малко настрана. В 36-а минута Серхи Роберто засече центриране отляво, само че много неопределено.

Две минути преди края на частта, въпреки всичко, каталунците стигнаха до попадение. След самостоятелен пробив на Торес той откри Левандовски на точката на дузпата. Неговият удар беше избавен, само че по-късно Серхи Роберто добави за 1:0.

Ето и съставите на двата отбора:

Барселона : Тер Стеген, Кунде, Кристенсен, Гарсия, Балде, Сержи Роберто, Де Йонг, Гави, Феран Торес, Фати, Левандовски;

Кадис : Ледесма, Карселен, Фали, Ернандес, Арсамендия, Алкарас, Ескаланте, Окампо, Алекс Фернандес, Бонгонда, Рожер;